מתי נדרש להשתמש בשירותי אחסנה

שירותי אחסנה הם פתרון אחסון אופטימאלי המיועד עבור כל אחד ואחת מביניכם הנדרש לאחסון סחורות, תכולה וציוד לפרקי זמן כאלו ואחרים. שירות זה כולל העמדת שטח אחסון המותאם להיקף התכולה העומדת לרשותכם והוא משלב בתוכו מספר שירותים נלווים כגון: שירותי אריזה מוקדמים של התכולה המיועדת לאחסון ושירותי הובלה במסגרתם ניתן לשנע את התכולה המיועדת לאחסון ממקום המצאה לשטח האחסון הייעודי.

שירותי אחסנה – למי הם מיועדים?

השימוש בשירותי אחסנה מותאם למגוון רחב של מצבים בהם עולה הצורך באחסון הסחורות, התכולה או הציוד העומד לרשותכם. ברוב המקרים, כאשר מדברים על שירותי אחסנה לסקטור הפרטי, מדברים על פתרונות אחסון לטווח הקצר והבינוני.

בהמקרים הבאים:

• בכל אותם מקרים בהם אתם מצויים בשלבי מעבר בין דירות, שיפוץ דירה או עיצוב בית פרטי ונדרשים לאחסן את תכולת הדירה עד למועד כניסתכם לכתובת המגורים החדשה.
• בכל אותם מקרים בהם קיבלתם בירושה פריטי תכולה וציוד ואתם מעוניינים לאחסן אותם עד שתקבלו החלטה מה לעשות בהם.
• בכל אותם מקרים אתם מצויים לקראת רילוקיישן מטעם מקום העבודה ואינכם מעוניינים למכור / להשאיל את התכולה אותה תותירו בארץ.
• בכל אותם מקרים בהם אתם מצויים בהליכי בנייה או שיפוץ של ביתכם ואתם מעוניינים לאחסן פריטי תכולה שונים בצורה מרוכזת.

חשוב לציין ששירותי האחסנה מוצעים גם לסקטור העסקי במסגרת שירותי אחסון תכולת משרדים ובתי עסק שונים, כאשר במסגרת השירות תוכלו ליהנות גם משירותי הובלות משרדים המוצעים לכם על ידי חברת הובלות מנוסה ומקצועית המתמחה בנושא.

שירותי אחסנה 

שירותי אחסנה – מה חשוב לדעת?

שירותי האחסנה מוצעים לכם בתוך חלל מבנים ייעודים אשר הותאם לצורך אחסון סחורות, תכולות וציוד מכל סוג ובכל היקף. שטח האחסון המוקצים לכם בתוך החלל הייעודי מותאם להיקף התכולה או הציוד אותו תהיו מעוניינים לאחסן, כאשר לאורך כל תקופת האחסון, פריטי התכולה/ציוד שלכם מבוטחים במסגרת ביטוח המבנה הקיים למקום במסגרתו התכולה שלכם מבוטחת בפני שריפות ונזקי מים, כאשר ניתן להרחיב את המסגרת הביטוחית גם למקרים ביטוחיים נוספים.

כיום, כל חברת הובלות מקצועית, מאפשרת לכם ליהנות ממגוון פתרונות אחסנה באמצעות הקצאת שטח אחסון ייעודי במקומות המיועדים לצורך כך, כאשר שירותיה של חברת הובלות דירה כזו או אחרת כוללים גם פתרונות אריזה והובלה של התכולה המיועדת לאחסון ממקום המצאה אל שטח האחסון המיועד.

שירותי הובלות במרכז הארץ או בכל אזור מגורים אחר, הינו שירות המשלב בתוכו את כל פתרונות האריזה, ההובלה והאחסון במידת הצורך. שירות זה מאפשר לכם להגדיר מראש את צרכי האחסון הנחוצים לכם, תקופת האחסון המיועדת ואלמנטים נוספים הקשורים לנושא הביטוחי. חשוב לציין שתקופת האחסון יכולה לנוע בין מספר שעות וימים למספר שבועות ואף למשך חודשים ממושכים במידת הצורך והכול בהתאמה מלאה לצרכי ודרישות הלקוח.

Rate this post