חשיבות ביטוח תכולה בהובלה

עוברים דירה? זה הזמן שלכם להכין עצמכם לקראת המעבר. משום שמעבר הדירה דורש התארגנות מיוחדת, יש לבצע זאת באופן הנכון ביותר ובהתאם להמלצות המקצועיות ביותר, כך המעבר יהיה חלק ותוכלו לעבור אותו בשלום. קבלו 10 טיפים לקראת מעבר הדירה וההובלה שבדרך, בין אם אלו הובלות בפתח תקווה, בת"א או בכל מקום אחר בארץ.

איך לעשות מחקרי שוק

השלב הראשון אותו עליכם לבצע הוא בחירת החברה איתה תבצעו את מעבר הדירה. לאחר שתבחרו חברת הובלה מקצועית, העניינים יהיו קלים יותר. משום שישנן חברות הובלות רבות ומגוונות, חשוב לבחור את האחת המקצועית ביותר, וזו שמחזיקה בצוות מוביל, משאיות מובילות ועוד ולשם כך יש לבצע מחקר שוק הכולל המלצות.

מתי להזמין חברת הובלה 

כדי להבטיח את השרות הטוב ביותר מטעם החברה המקצועית ביותר, נכון ליצור קשר עם חברת ההובלה חודש לפני המועד וזאת כדי לשריין לעצמכם את היום.

פרוק והרכבה

כדי לשמור על הציוד שלכם וכדי לא לעבוד קשה מידי, שכרו את שירותיה של חברת הובלות המבצעת פרוק והרכבה של ארונות, מיטות ועוד. שירות פירוק והרכבה מאפשרים מעבר נוח וקל יותר.

שרותי אריזה כן או לא?

במקביל לשרותי פרוק והרכבה אותם מבצעים חברות הובלות בתל אביב כמו גם חברת הובלה בבאר שבע, אתם יכולים ואף רצוי לשכור שרותי אריזה, אזי יגיעו אליכם מי מטעם החברה ויבצעו עבורכם את אריזת הציוד כולו.

רכישת ארגזים

כדי שלא תאלצו להגיע לסופרים השכונתיים כדי לאסוף ארגזים, בקשו מחברת ההובלה לספק לכם ארגזים תמורת תשלום. מהרגע בו תרכשו ארגזים מהחברה, יגיעו אל ביתכם מספר ימים טרם ההובלה ויעניקו לכם את הארגזים.

כיצד לארוז 

כדי לשמור על סדר ולאפשר את פרוק הארגזים בצורה מהירה ונוחה יותר, חשוב לארוז את אותם הפריטים באותם הארגזים, כך נכון לארוז בגדי חורף בארגז אחד ולא לערבב בגדי חורף וקיץ באותו הארגז וכן הלאה.

אריזת עציצים וצמחים

הובלת דירה כוללת בין היתר את הובלת העציצים והצמחים וכדי שזה יבוצע על הצד הטוב ביותר, נכון שלא להשקות את העציצים סמוך ליום ההובלה וזאת כדי שלא יהיו כבדים מידי וכדי שלא יטפטפו במהלך ההובלה.

עיטוף למניעת שברים/סדקים 

חברת הובלות עתידה לבצע עבורכם עיטוף וזאת במידה ואתם רוכשים שרות זה, אך במידה ואתם מבצעים את העיטוף, נכון להקפיד על עיטוף של סך החפצים השבירים, על ידי חומרי גלם איכותיים שימנעו שברים וסדקים, גם אם התקיימה מכה בפינת הרהיט.

ביטוחים 

על מנת שלא להגיע למצב בו אתם מאבדים את הציוד או חלקו, בשל תאונה או סיבה אחרת, נכון לבחון בטרם עת את הפוליסה אותה מחזיקה חברת ההובלה.

עלויות

מחיר הובלת דירה משתנה בין הובלות משרדים להובלות דירה, בין עונות השנה (חורף וקיץ) בין היקף התכולה ועוד. חשוב לבחון מבעוד מועד את העלות המשוערת ולערוך סקר שוק מקדים.

Rate this post

כתיבת תגובה