הובלת רהיטים
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלת רהיטים

רהיטי הבית הם חלק חשוב בהובלה. אי אפשר לעבור דירה בלי לתאם הובלת ארון או הובלת מיטה ולפעמים צריך לשלם יותר עבור הובלת פינת אוכל שלמה. בעיה נוספת היא שמי שעובר דירה לא תמיד יודע מה לעשות על מנת להגן על הרהיטים וכיצד להתכונן להובלה עצמה. 

כיצד מובילים ריהוט בצורה הבטוחה ביותר?

בשביל להוביל ריהוט בצורה בטוחה צריך ליצור קשר עם חברה מקצועית ולוודא שיש לה ניסיון רלוונטי. את סוג הניסיון של החברה בודקים בשיחת היכרות עם נציגיה, בעזרת איסוף המלצות או על בסיס התייעצות עם חברים, קרובים ובני משפחה. 

עוד עניין חשוב שיכול לסייע במהלך הובלת חדר שינה שלם הוא פוליסת ביטוח בתוקף. כדאי שלחברת הובלות תהיה פוליסה שמגנה על הרהיטים, מבטיחה פיצוי במקרה של נזק וכוללת אחריות מלאה על מכשירי חשמל. אם רוצים, אפשר לבקש מנציגי חברת הובלות לראות את פוליסת הביטוח כבר בשלבים הראשונים של תיאום השירות ולפני שמעבירים התחייבות בכתב או בעל פה. 

איך שומרים על הריהוט במהלך ההובלה?

חברת הובלות מקצועית שנדרשת להתמודד עם הובלת מזנון או רהיטים אחרים צריכה להגן עליהם. ההגנה על הרהיטים מתבצעת עם ציוד אריזה מיוחד שכולל ניילונים, פצפצים, קרטונים, קלקרים וארגזים גדולים. בשלב הזה, הדגש הוא על הגנה על הרהיטים מפני מכות וחבטות ועל מניעת נזקים במקרה של נפילה בתוך המשאית.

בשלב הבא שומרים על הריהוט בעזרת שינוע עדין שלו במדרגות או באמצעות מנוף. אם השינוע עובר בשלום והרהיטים כבר מגיעים לתוך המשאית, כל שנותר הוא להוציא אותם לאט ובזהירות לדירה החדשה. הובלת רהיטים - הובלות 24

רהיטים גדולים כמו מזנונים, פינות אוכל וגם מוצרי חשמל לצורך העניין מחייבים מטבע הדברים הובלה ספציפית ומיוחדת. בעת הובלת רהיטים גדולים חשוב למשל לוודא שיש מספיק מקום במשאית ושניתן להכניס ולהוציא אותם בקלות. אם הובלת הרהיטים הגדולים מתבצעת מתוך דירות בקומות גבוהות או בבניינים ישנים ללא מעלית, רצוי גם לברר לגבי אופציה של שימוש במנוף ומתקני הרמה.

כל מה שצריך לדעת על הובלת רהיטים גדולים

הובלת רהיטים גדולים דורשת מעורבות של צוות מיומן ומקצועי. עבור הובלה של רוב הרהיטים הגדולים נדרשים לפחות 2-3 אנשים שעובדים ביחד, אך לא כל החברות מסוגלות להתחייב לזה. לכן התפקיד של הלקוח הוא לבדוק מראש מה רמת הניסיון של החברה עם הובלת ארון או פסנתר ועד כמה היא מיומנת בתפעול הובלת פינת אוכל, ספה או סלון. 

לסיכום,
הובלת רהיטים היא חלק בלתי נפרד מהתהליך של מעבר דירה. הבעיה היא שהרהיטים דורשים טיפול מיוחד ושצריך לעבוד קשה כדי להגן עליהם. לבסוף, יש גם לקחת בחשבון את הייחודיות של הובלת רהיטים גדולים ולהביא אותה בחשבון כדי למנוע עוגמת נפש ונזקים בלתי הפיכים לציוד. 

 

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
הובלת רהיטים
5 (100%) 1 vote