הובלת פסנתר
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלת פסנתר

 

הובלת פסנתר

הובלת פסנתר היא עבודה למומחים ולמקצוענים בלבד, כאשר מדובר בסוג כזה של הובלה יש לבדוק היטב עם חברת הובלות אם אכן הם ביצעו בעבר הובלות פסנתר כאלו ומה הניסיון שלהם בתחום. מדובר על פריט משמעותי וגדול, אך לא רק זה הוא יקר ערך ולכן מיומנות פה היא שם המשחק. לא להתפשר על הטוב ביותר גם אם המחיר הוא מעט גבוהה, בסופו של דבר אתם רוצים שהפסנתר יגיע בשלמות ליעד. יחד עם זאת יש לוודא עם חברת ההובלות שיש ביטוח להובלת פסנתר, שכן אם חלילה נגרם נזק יש למי לפנות.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410

איך להוביל פסנתר עומד?

דילמה לא פשוטה עומדת לפניכם והיא כיצד יעבירו את הפסנתר בשלמותו? ובכן כדי שהובלת הפסנתר תתבצע במקצועיות רבה יש לשים לב למספר דרכים: ראשית כדי שהפסנתר לא יקבל מכות או שריטות יש לכסות אותו בבד עבה כמו למשל שמיכה. לאחר מכן צריך ששני אנשים מיומנים ופה חשוב לציין שיהיו מספיק מקצועיים כדי שיידעו להוביל את הפסנתר לייעודו , ירימו אותו בזהירות , אם יש מדרגות יש לנוע בזהירות רבה מאד כדי לא לגרום נזק לפסנתר. ניתן להשתמש בעגלה כדי להניח את הפסנתר ובכך ההובלה תהיה יותר בטיחותית. חברת הובלות 24 מתמחה בהובלת פסנתר ומספקת פתרונות הובלה באופן מקצועי ביותר. צוות עובדים מיומנים בעלי ניסיון רב בתחום הובלת פסנתר ישמחו לספק שירות עבור לקוחות רבים.

תהליך הובלת פסנתר הוא לא דבר של מה בכך ולכן חשיבות רבה היא לבחור את האנשים המומחים בתחום זה.

מחיר ראוי

גם כאשר מדובר בהובלת פסנתר גדול המחיר לא צריך להיות מרקיע שחקים, מחיר ההובלה משתנה מעת לעת וזאת בעקבות מספר אלמנטים: רוחב מסדרון, כניסה ויציאה אל המבנה. יש פעמים שנדרש פריט עזר כמו מנוף כדי להוציא את הפסנתר ולהוביל אותו ליעד. דברים אלו נלקחים בחשבון ובכך גם המחיר בהתאם. כדאי לוודא מראש מה המחיר כדי שתוכלו לעשות חושבים האם זה משתלם לכם. מחיר ראוי להובלת פסנתר תוכלו למצוא חברת הובלות 24 שתאפשר לכם ליהנות משירות הוגן, אמין וחשוב מכל מקצועי.

לדעת בוודאות מה המסלול אליו יגיע הפסנתר

כידוע הפסנתר הוא פריט כבד מאד ולכן כאשר חברת ההובלות צריכה להוביל לכם את הפסנתר יש לעדכן אותה בכל שלב ומשלול בו יעבור הפסנתר, אם מדובר בקומה גבוהה, אם מדובר בבית פרטי ועוד. דרכי גישה והכנה מראש יכולים להקל מעט על המובילים ולזרז את עניים הובלת הפסנתר. ידוע שכל תזוזה של הפסנתר יכולה לגרום נזק ולכן חשוב מאד לבצע את ההובלה בזהירות יתר על המידה.

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
הובלת פסנתר
5 (100%) 3 votes