להזמנות הובלות חייגו : 073-3742410

הובלת משרדים


הובלות לכל חלקי הארץ

דף בית


אודות


סוגי הובלות


המלצות


צור קשרהובלת משרדים

אם בעבר חברות ההובלות השונות היו מתמחות רק בסוג אחד או שניים של הובלות כיום המצב שונה, ניתן למצוא בחברות הובלות רבות גם שירותי הובלת משרדים ועוד תחומים נוספים. בדר"כ אנו חושבים שחברות הובלות הם רק לשם הובלת דירות אך לא כך הדבר, ניתן לקבל שירותי הובלת משרדים שבהחלט יכול לספק ולתת מענה מקצועי עבור מי שעובר משרד.

 

 

 

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

בחירה נכונה בחברת הובלות

בשעה טובה אתם עוברים למשרד גדול יותר ומרווח יותר וזה כשלעצמו דבר משמח, כדי שכל תכולת המשרד תגיע בשלמות ושלא יגרם אף נזק לרכוש רצוי למצוא חברת הובלות שמתמחה בתחום הובלת משרדים, שיש לה את הציוד הדרוש והמתאים, ואנשים מקצועיים שיודעים כיצד לעשות את העבודה. מלבד העברת המשרד יש צורך גם בפירוק והרכבה של רהיטים שונים: שולחנות עבודה, שולחנות מזכירה, ציוד רגיש שדורש העברה מקצועית כמו מחשבים: מסמכים וכדומה. כדי להיות שקטים ובטוחים שכל המשרד יעבור בשלמותו ללא כל פגע כדאי לבחור בחברת הובלות 24 חברה המספקת שירות מקצועי עם ניסיון רב בתחום ההובלות בכלל ובתחום הובלת משרדים בפרט. חברה בעלת מוניטין ואנשים מקצועיים.

מתי הזמן הכי טוב לבצע הובלת משרד?

מצד אחד אתם כבר רוצים להעביר את כל הציוד למשרד החדש אך מצד שני מדובר במשרד פעיל ולעיתים משרד שמקבל לקוחות אז מתי הכי מומלץ להעביר את המשרד? ובכן השעות המומלצות ביותר להעברת משרדים היא מעבר לשעות העבודה כלומר בשעות הערב המאוחרות כך אין אף אחד במשרד, לא עובדים לא לקוחות לא מנקים ולא פועלים ועל כן הזמן הטוב ביותר הוא בשעות הערב. כך העברת המשרד תהיה מהירה יותר מבלי לפגוע בתפוקתו של המשרד וכבר בבוקר יהיה אפשר לעבוד ולחזור לשגרת עבודה, שזה דבר שחוסך הרבה כסף וזמן מיותר בהחלט יתרון.

ליידע את חברת ההובלות על כל פרט

חשוב מאד ליידע את חברת ההובלות מה בדיוק עובר, האם אתם זקוקים לשירותי אחסון, אריזה וכדומה כל הדברים הללו צריכים להיות ברורים ומדויקים מראש כך כאשר חברת הובלת משרדים תגיע היא פשוט תיקח ותבצע את מה שצריך במהירות וביעילות. תיאום מראש יכול לחסוך הרבה טרטורים ואי הבנות ולכן מומלץ לשבת עם נציג מחברת ההובלות ולדעת בדיוק מה עליו להעביר, ואיזה שירותים נוספים אם בכלל נדרשים בנוסף להובלת המשרד.

לקבלת הצעת מחיר: שם: דוא"ל: טלפון: