הובלות דירה ברמת גן
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלות דירה ברמת גן

מעבר דירה ברמת גן והסביבהלא משנה אם הדירה שלכם קטנה או גדולה, אם אתם גרים בבניין או בבית פרטי – מעבר דירה הוא אירוע מורכב. האריזות, הפירוק, השינוע, ההרכבה, כל אלה יכולים לגזול זמן רב, במיוחד כאשר אין לנו ניסיון במעברי דירות, ומסיבה זו רוב האנשים מעדיפים לפנות לחברת הובלה בעת מעבר. מתגוררים ברמת גן וזקוקים לחברת הובלה? כיצד תוכלו לדעת שבחרתם את החברה הטובה ביותר עבורכם? "הובלות 24" מבצעת הובלות דירה קטנות וגדולות באזור רמת גן והסביבה, תוך התחשבות בכל תנאי המעבר שלכם!

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלת דירה ברמת גן: 073-374-2410 

עוברים לרמת גן עם מנוף

יש בניינים שלא מקלים על המעבר. אם אתם גרים בקומה גבוהה ללא מעלית באזור רמת גן, אתם ודאי מכירים את הבעיה – מדרגות צרות ולא נוחות מקשות על סבלים לעלות בהן ולהעלות מכשירים חשמליים חדשים או ריהוט שרכשתם. כאשר מדובר על הובלות דירה ברמת גן, הבעיה היא מורכבת אפילו יותר, והופכת את המעבר לקשה במיוחד. הובלות דירה ברמת גן"הובלות 24" היא חברת הובלות הפועלת גם ברמת גן והסביבה ונעזרת במנוף על פי הצורך. מהו היתרון בכך? במידה ואין ברירה, ויש ריהוט שפשוט לא יכול לעבור במדרגות, כמובן, אך יש מי שמעדיפים לבצע את המעבר כולו באמצעות מנוף כיוון שהוא מקל על המעבר. ההעמסה והפריקה מתבצעות במהירות רבה ובמינימום הפרעה ונזק לבניין ולריהוט שלכם. עלות הובלת הדירה תקבע בהתאם לזמן העבודה, ובתיאום מראש.

שירותים המוצעים על ידי חברות ההובלה ברמת גן

כיום, חברות הובלה מציעות שירותים שונים המקלים על המעבר, כגון הובלה עם מנוף או הובלה גדולה במיוחד. אם אתם עוברים לרמת גן, אך עדיין לא הספקתם לסדר את ביתכם החדש בנוחות, תוכלו להשתמש בשירות האחסנה שלנו. "הובלות 24" פועלת ברמת גן והיא חברת הובלות המאפשרת לכם לאחסן את הריהוט והרכוש שלכם עד שתמצאו מועד נוח להובלה אליכם. גם אם אתם זקוקים להובלה של מספר קטן של פריטים, כמו ציוד שרכשתם, או העברה של רהיט שהשארתם בבית, נוכל לסייע לכם! הובלות קטנות החל מ-199 ש"ח בלבד. בנוסף, אנו דואגים לכם לאורך כל תהליך המעבר – שירות האריזה שלנו ניתן ברמת גן ובכל רחבי גוש דן, צוות מיומן ומנוסה יגיע אליכם בתיאום מראש לפני יום המעבר, ויארוז עבורכם את כל הבית על פי סדר קבוע ומאורגן. שירות האריזה שלנו יקל עליכם בעת פריקת הארגזים והארגון של הבית החדש, כך שתוכלו להתאקלם בביתכם החדש כמה שיותר מהר.

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post