הובלות סטודנטים
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלות סטודנטים

סטודנטים עוברים דירה לראשונה כאשר הם עוזבים את הבית של ההורים ולאחר מכן משיקולים כלכליים, חברתיים וגאוגרפיים. בין היתר, סטודנטים צריכים לקחת בחשבון את המשמעות של הובלת פריט בודד כי מטבע הדברים אין להם הרבה ציוד. בנוסף, סטודנטים זקוקים לשירות ספציפי של הובלה בתקופת מבחנים ורבים מהם מנצלים הזדמנויות אחרות כגון הובלת דירה בחופשת סימסטר ובלי שמקום העבודה שלהם ייפגע.

כל האמור לעיל מאפיין בצורה ייחודית את הנושא של הובלות סטודנטים לעומת הובלות רגילות. אם למשל בעלי דירות מבוגרים יכולים להרשות לעצמם לשמור על גמישות מסוימת ויש להם גם המון ציוד, סטודנטים הם קהל היעד העיקרי של הובלות קטנות ועבורם המחיר הוא עניין קריטי.

הובלות קטנות לסטודנטים

הובלות קטנות מתאימות לסטודנטים כי הן זולות ומתבצעות במהירות. בעוד הובלה רגילה מחייבת שימוש במשאית ולעיתים גם במנוף, הובלות קטנות עוזרות להתמודד עם מספר קטן של פריטים כגון מיטה, ארון וכמה מכשירי חשמל.

הובלת דירה סטודנט מתבצעת בתיאום מראש ובאופן שעולה בקנה אחד עם הצרכים שלו. עוד לפני ההובלה כדאי לבדוק מה רמת הנגישות בדירה הנוכחית ובדירה החדשה, על מנת להבטיח מענה מלא מבחינת הציוד והצוות. הקושי העיקרי הוא בהובלת דירה שנמצאת בבניין ישן עם חדר מדרגות צר וללא מעלית, אך במקרים כאלה ניתן לפתור את הבעיה בעזרת שימוש במנוף.

כיצד נקבע המחיר של הובלות סטודנטים?

המחיר של הובלות סטודנטים נקבע באופן עקרוני כמו כל שירות הובלות אחר. זה אומר שפרמטרים כגון מרחק הנסיעה, מספר הארגזים והתכולה ודרישות מיוחדות ישפיעו על מחיר הובלה לסטודנטים ועל מסגרת התקציב שלהם.

מצד שני, יש בהחלט שירותי הובלות מיוחדים לסטודנטים שעליהם ניתן לברר מראש. במקרים אלו מדובר בעיקר על הובלות קטנות ועל אפשרות לתאם הובלת פריט בודד בהתראה קצרה. כמו כן, יש לוודא את המחויבות לעמידה בזמנים בעת הובלה בתקופת מבחנים.

החשיבות של עמידה בלוח זמנים

לסטודנטים יש לוח זמנים צפוף וחלון קצר שבו הם יכולים להרשות לעצמם לעבור דירה. ברוב המקרים מדובר על חופשת האביב שבין הסמסטרים, או כמובן על תקופת הקיץ שטרם תחילת שנת הלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. כתוצאה מכך, סטודנטים שרוצים לעבור דירה או לעזוב לראשונה את הבית של ההורים חייבים להציב את הנושא של עמידה בלוח זמנים בראש סדר העדיפויות.

העמידה בלוח זמנים קובעת את הצלחת ההובלה עבור הסטודנט ויש לה משמעות כלכלית. סטודנטים לא יכולים למשל לקחת ימי חופש מהעבודה, הם מוגבלים מבחינת הזמינות שלהם בשעות שבהן מתקיימים שיעורים אקדמיים וגם הגמישות שלהם בתנועה ובתחבורה לא תמיד עוזרת. הפתרון לכל זה הוא לוודא שהחברה שמבצעת את ההובלה עבור הסטודנטים אכן מתחייבת לעמוד בלוח זמנים ולקחת אחריות במידה וזה לא קורה.

 

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post