הובלות משרדי הייטק

בעשור האחרון, ניתן לראות שענף ההייטק נמצא בתנופת פיתוח מטורפת. שימו לב שמדי שנה נבנים המון בניינים חדשים של משרדים, ארגונים, חברות ועסקים שעוסקים בתחום. כתוצאה מכך, מה שקורה בפועל הוא שיש ביקוש גדול להובלות של בנייני הייטק. חשוב לדעת גם מה מאפיין את אותן ההובלות ומדוע הן שונות מהובלות של משרדים מסורתיים וכמו כן הובלות של לקוחות פרטיים.

חברת הייטק שצריכה לעבור למשרד אחר, צריכה לצור קשר עם חברת הובלות שיכולה לתת לה את המענה המושלם לכל הדרישות של הובלה מסוג כזה. חשוב מאוד לציין שחברת הובלות שמספקת שירות כזאת נמדדת לא רק במחיר שהיא תציע לחברה אלא הכי חשוב – גם בעמידה בלוחות הזמנים. אחד המאפיינים הבולטים כאשר מדובר על הובלות לבנייני הייטק קשור לגובה. הכוונה היא שיש לבצע הובלת משרדים לקומות גבוהות או בכלל לבניינים אחרים גבוהים. לשם כך, חברת ההובלות צריכה להחזיק ברשותה ציוד מיוחד על מנת לשנע את כל ההעברה בצורה בטוחה ונכונה. קחו בחשבון שלא תמיד יש מעלית בבניינים או שגם אם יש מעלית אז סביר להניח שהיא קטנה ולא ניתן להשתמש בה על מנת להעביר את הציוד. על כן, נדרש שימוש גם בשירותי מנוף.

לכן, כאשר בוחרים חברת הובלות לשינוע משרדי הייטק, חשוב לשאול לגבי כל הפרמטרים שהוזכרו לעיל. חשוב לשאול האם החברה מודעת לסטנדרטים המוצפים ממנה. כי כמו שצוין לעיל, לא מדובר על ההעברה פשוטה וסטנדרטית.

כיצד מובילים מחשבים וציוד טכנולוגי?

כאשר מדובר על הובלות בתחום ההייטק, הדבר בא לידי ביטוי גם בהעברה של מחשבים וציוד טכנולוגי. מדובר על ציוד רגיש בשווי של מאות אלפי שקלים. על כן, חשוב לבדוק שלחברת ההובלות יש ביטוח עסק מתאים. אין לסמוך על חברה שאין לה ביטוח מתאים. מעבר לכך, יש לברר גם על שירותי אריזה מטעם חברת ההובלות. בזכות השירותים האלה, הציוד היקר והרגיש יכול להיות ארוז בצורה הטובה והאיכותית ביותר. ניתן לתת הנחיות לצוות העובדים שמגיע מטעם החברה. הנחיות כאלה כוללות את אריזת המחשבים וציוד התקשורת בנפרד ואילו את הרהיטים, המסמכים ופריטים נוספים גם בנפרד. חברת הובלות מקצועית תדע כיצד ואיך לארוז באופן הטוב ביותר, כך שהציוד ישתלב במשאית ההובלה בצורה האופטימלית ביותר.

מחיר שירותי הובלות

כאשר מדובר על העלות, הובלות לבנייני הייטק יתומחרו על פי פרמטרים קבועים יחסית. אלו כוללים את מרחק ההובלה כלומר מנקודת המוצא לנקודת היעד, את הגובה של המשרד, את השימוש בבמת הרמה או מנוף ועוד. כל אלו ישפיעו על מחיר ההובלה בפועל.

שורה תחתונה

יש המון חברות המבצעות הובלות. נסו לא לבחור את החברה הראשונה שאתם מוצאים. מומלץ קודם כל לבדוק המלצות, ניסיון, תחום התמחות וכמו כן את המחיר המבוקש על השירות. לאחר שיש בידיכם את כל הנתונים, אז תוכלו לבחור בחברה המתאימה עבורכם.

Rate this post

כתיבת תגובה