הובלות גדולות
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלות גדולות

 

הובלות גדולות

 וודאי יצא לכם לפחות פעם אחת לעבור דירה או משרד ולדעת שמה שחשוב באמת זה איך מובילים את התכולה שלכם, יש להקפיד על זהירות ובטיחות ויחד עם זאת להעביר את הדברים באופן מושלם בכדי לא לגרום נזק כל שהוא לרהיט, מוצר חשמל או כל דבר יקר הערך עבורכם. כדי להבטיח שההובלה תתבצע על הצד הטוב ביותר מומלץ לפנות לחברות הובלות גדולות אשר עיקר העיסוק שלהם הוא להעביר את תכולת הבית, המשרד באופן מקצועי ושיגיע ליעד בשלום.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

 

להיערך מראש פותר כאב ראש

הובלות גדולות מצריכות היערכות מראש, ראשית חברת ההובלות מבקשת מכם סיקור כללי של החפצים שיש להעבירם , ישנם חברות הובלות גדולות המגיעות אל בית הלקוח ועושות את הסריקה בעצמם על מנת לא לפספס שום פרט ולבצע את ההובלה בצורה מקצועית ביותר. היערכות מראש היא בעצם תיאום ציפיות כך הלקוח יודע בדיוק את המחיר שהוא צריך לשלם לחברת ההובלות על המעבר, ומצד שני חברת ההובלות יודעת בדיוק מה היא צריכה להעביר דבר שיכול לפתור הרבה בעיות ולאפשר להובלות גדולות להתנהל כמו שצריך. דבר נוסף שעל חברת ההובלות לדעת זה האם צריך מספר משאיות הובלה או מספיקה משאית אחת על מנת להעביר את התכולה למקום היעד שלה.

תהליך מורכב תנו למקצוענים לעשות אותו

כמו כל בעל מקצוע אותו הדבר לגבי הובלות גדולות, חברת הובלות במרכז, חברה מקצועית יודעת בדיוק כיצד להעביר את הפריטים הגדולים בשלמות גם שהדלת צרה, והמקרר או המזנון לא עוברים דרכה הם יידעו כיצד לפרק את הדלתות וכמובן איך להחזירן למקום ללא פגע או שריטה. מדובר על תהליך מורכב ולפעמים מעיק שדורש הרבה מיומנות בתחום ההובלות. אנו בחברת הובלות 24 יודעים בדיוק כיצד לעשות את העבודה, צוות מומחים מנוסים ומקצועיים שיודעים את העבודה ועושים אותה על הצד הטוב ביותר. בזכות הניסיון שצברנו במשך השנים אנו יודעים כיצד להעביר את תכולת הדירה , המשרד שלכם בשלמות.

מחיר הוגן

חברת הובלות 24 מאפשרת לכל אחד שצריך לעבור דירה מחיר הוגן בהתאם לתכולת הבית או המשרד שלו. כך שאם החבר או השכן שלכם עבר דירה וקיבל מחיר אחר יש לבדוק האם התכולה זהה. בדיקה מקיפה של התכולה בסופו של דבר מסתכמת במחיר הוגן לכל לקוח. מה גם שיש ביטוח לכל הדברים והפריטים שעוברים וזה בהחלט משהו שיש לשים אליו לב כאשר עוברים דירה במיוחד שמדובר בהובלות גדולות.

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
הובלות גדולות
5 (100%) 13 votes