הובלות בנתיבות
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלות בנתיבות

הובלות בנתיבות

מעבר דירה מאופיין בהרבה מתח ולחץ בין אם מבחירה או בין אם לאו, כדי שמעבר הדירה יתפקד כמו שעון שוויצרי ויאפשר לכם להגיע אל מקום חפצכם במהירות ובכמה שפחות תקלות מיותרות בדרך רצוי להשתמש בחברת הובלות מקצועית שתבצע את האפשרות הזו. אנו בחברת הובלות 24 פועלים בתחום שנים רבות ואוהבים מאד את עבודתו ובזכות כך מבצעים אותה על הצד הטוב ביותר, גם הלקוחות עדים לכך. אז אם אתם רוצים לעבור דירה לנתיבות אנו מציעים לכם הובלות בנתיבות במחירים משתלמים ועם צוות מיומן ומקצועי שיבוא בכל שעה שתרצו.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

 

הבית על ארגזים?- אנו נדאג לזה

גם אם זה נראה לכם שהיום הזה לא ייגמר כי מעבר הדירה מייאש אתכם אל תדאגו אנו בחברת הובלות 24 נדע כיצד לבצע הובלות בנתיבות ונאפשר לכם לא לנקוט אצבע, תנו לנו לבצע את העבודה ובסופו של יום כאשר תגיעו לבית החדש תדעו על מה מדובר. מלבד שירותי הובלה שאנו מציעים ניתן למצוא אצלנו גם שירותי אריזה , שירותי אחסון הובלות קטנות, הובלות גדולות ועוד.

גם אם אין לכם את הפנאי להתחיל ולארוז את כל הבית אנו בהובלות 24 נוכל לעזור לכם בזה, ניתן לקבל מאיתנו ארגזים וסרטי הדבקה עמידים ובכך לאפשר לכם לארוז בלי בעיות. עוד שירות שניתן למצוא בהובלות 24 וזה שאנו בעצמנו נגיע אליכם הביתה ונארוז בעצמנו את תכולת הבית, כן בדיוק! אינכם צריכים לעשות דבר רק להיות בבית ואנו כבר נעשה זאת במקומכם. צוות מקצועי, זריז, מיומן יעמוד לרשותכם ויאפשר לכם הובלות בנתיבות בלי שום בעיות.

הובלות בנתיבות- תמיד אתכם

אנו בהובלות 24 מספקים ללקוחות שלנו את כל מה שדרוש בעת מעבר הדירה, עובדי החברה יארגנו, יסדרו ויעבירו לכם את הפריטים בדירה באופן הבטוח ביותר בזכות הניסיון והשירות המקצועי. עוברים דירה מרחוב כזה או אחר בנתיבות? אין שום בעיות תקראו לנו ואנו נבצע את ההובלה כפי שצריך. גם אם מדובר בבניין הסמוך אנו נדאג לכך שכל תכולת הדירה תגיע בשלמותה ללא כל פגע. אנו בהובלות 24 מתחייבים על ביטוח תכולה כלומר גם במקרה חלילה של נזק הנגרם לאחד הפריטים אנו נדאג שלא תחוו עגמת נפש וכמובן אתם מכוסים מבחינת נזקים כאלו ואחרים.

לא בכל מחיר- הובלות 24

אנו בחברת הובלות 24 מודעים היטב למצב הכלכלי ויודעים שהובלות בנתיבות הן לא תמיד הכי זולות לכן לפני שנאמר לכם מחיר להובלה אנו נגיע אליכם על מנת לעשות רישום מבוקר ופרטני עבור כל מה שעובר לדירה החדשה ובכך תוכלו לקבל הצעת מחיר טובה ותואמת למוצרים שעוברים.

רוצים פרטים נוספים? מחפשים הובלה במיידי? צוות מקצועי? הכל נמצא כאן ואתם מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל להעמיס.

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post