הובלת דירה ביפו
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלת דירה ביפו

החלטתם לעזוב את ביתכם הקט? זה בטח לא היה פשוט. הרי זו החלטה גורלית, לעזוב בית שגרתם בו שנים רבות ולקנות בית חדש במקומו, אבל מגיע לכם להתחדש ולעבור לבית מרווח יותר, עם מרפסת וגינה, שלכל אחד יהיה את החדר שלו… אחרי שסיימתם את כל הביורוקרטיה, הגיע הזמן לבצע הובלת דירה ביפו.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410

כשלוקחים חברת הובלת דירה ביפו תמיד יש סיכויים שלא ניתן לצפות אותם מראש, כגון: נזק לציוד, אובדן פריטים, פגיעה בדירה כמו פגיעה בפנלים, פגיעה ברהיטים וכדומה. לכן כאשר אתם לוקחים חברת הובלות, עליכם לשקול מספר אלמנטים חשובים, על מנת לצמצם סיכונים, כדלקמן:

* בחרו תאריך שיהיה נוח גם לכם וגם לחברת ההובלות – לבחירת תאריך ההובלה יש השפעה עצומה, אם תבחרו תאריך בעונה הבוערת, יכול להיות מצב שהמובילים פשוט לא יגיעו כי הם מאוד עסוקים בעוד הובלות, ואם תבחרו תאריך שלא בעונה הבוערת, סביר להניח שהם יגיעו והכל ילך למישרין. לכן חשבו מראש מה התאריך שהכי טוב לעבור בו דירה.

 * עריכת חוזה שקול עם חברת ההובלות – ראשית, כדאי לכם לבחור חברת הובלת דירה ביפו אמינה ומקצועית. שנית, ערכו עמה חוזה רציני ושקול, שיכלול בתוכו את כל הפרמטרים החשובים, כגון: מה קורה אם חפץ נשבר? מה קורה אם חפץ נעלם? מה קורה עם המובילים מאחרים? מה קורה אם המובילים לא מגיעים? וכדומה. כל השאלות שמתעוררות אצלכם – עגנו אותן בחוזה.

* בחירה של חברת הובלת דירה ביפו מקצועית ומיומנת בעלת מוניטין – זהו אולי הפרמטר החשוב ביותר בכל תחום ההובלות, למצוא חברה מקצועית ומיומנת ובעלת מוניטין בתחום ההובלות בעלת ניסיון מקצועי רב בביצוע הובלת דירות , אשר תבצע כל פרויקט של הובלת דירות במקצועיות רבה, מפני שהליך של הובלת דירות בניגוד לצילום אינו ניתן למחיקה והוא נעשה פעם אחת והוא חייב להתבצע על הצד הטוב ביותר.


* ביטוח של ההובלה – תהליך הובלת הדירה הינו תהליך שיש בו סיכונים לא מעטים ועלולים אף להיות בו נזקים, ולכן תהליך כזה חייב להיות מבוטח. הביטוח שאותו מציע החברה תקף רק עבור אותה משאית שמבצעת את ההובלה, ולכן חשוב לברר שאותה משאית שמבצעת את ההובלה היא אכן בעלת הביטוח, חשוב גם לדרוש עוד בשלב החוזה שחברת ההובלות אשר מציעה שירות הובלת דירות תערוך ביטוח מקסימלי שכולל כמה שיותר תכולה, על מנת שתוכלו לישון בשקט בלילה.


לקבלת הצעת מחיר חייגו 073-374-2410

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post