הובלות ביפו
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלות ביפו

הובלות ביפו

החלטתם לעבור דירה? שיהיה בשעה טובה! אחרי שסיימתם לארוז את כל תכולת הבית שלכם, שזו מלאכה לא פשוטה בפני עצמה, הגיע הזמן לפנות לשירות הובלות ביפו. לא תוכלו להעביר את כל הציוד שלכם לבדכם, אתם זקוקים לאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שיעשו את העבודה הזאת עבורכם, זוהי עבודה לא פשוטה כלל וכלל.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

 

 

חברת הובלה תל אביב-יפו

יש מבחר חברות הובלות ביפו ולעיתים אתם עלולים למצוא את עצמכם מבולבלים אל מול השפע הקיים, קשה לכם לדעת במי לבחור ואינכם יודעים להעריך נכונה מה היא הצעת מחיר סבירה והגונה עבור הובלת התכולה של הדירה שלכם. כל הובלה של תכולת הדירה שונה מרעותה והיא תלויה במשתנים שלכם, כלומר – מה גודל הדירה שלכם? מה מספר החדרים בדירה? מה אופי הציוד שאתם רוצים להעביר – האם הוא כולל פריטים כבדים וגדולים במיוחד? מהי כמות הציוד שאותה אתם רוצים להעביר? נוחות ההגעה ליעד ונוחות ההגעה למקור – האם יש מדרגות, מעלית, מה המרחק מהכביש? האם אתם גם רוצים שיארזו לכם את הציוד שלכם ויפרקו לכם אותו בבית החדש שלכם? שאלות אלו ועוד הן אלו אשר בונות את הצעת המחיר והתשובות משפיעות באופן ניכר על המחיר עבורכם.

כותרת משנה

כדי לקחת שירותי הובלות ביפו טובים ולא ליפול על חברה חובבנית ולנחול מפח נפש ואכזבה, כדי לכם להגיע לחברה דרך המלצות, בין אם זה המלצות דרך קרובי משפחה או חברים, ובין אם תתקשרו לחברה ותבקשו ממנה כמה מספרי טלפון של ממליצים. טוב שם טוב משמן טוב. עדיף להיזהר בהתחלה, על מנת שהכל ילך חלק ותהיו מרוצים מיום העברת הדירה שלכם, שגם ככה הינו יום לחוץ. הדברים שלכם הם יקרי ערך ורצוי שהחברה תהיה אמינה ותשמור לכם על הדברים שלכם.

כותרת משנה

את שירותי הובלות ביפו כדאי ומומלץ לא לקחת ב"עונה הבוערת", מדובר בתאריכים שבין סוף יוני לאמצע ספטמבר, כי אז המחירים נוסקים לשמיים ותשלמו הרבה יותר מאשר אם תזיזו את מעבר הדירה  שלכם בחודש אחד מה"עונה הבוערת". גם סוף החודש או סוף השבוע מייקרים את המחיר, כי אלו מועדים מועדפים על רוב הלקוחות, מומלץ להימנע מלעבור בימים אלו וכך ניתן להוזיל את מחיר הובלת הדירה שלכם. ישנם מספר אלמנטים אשר מייקרים את מחיר ההובלה, כגון:

* גישה של המשאית והמנוף לבניין.

* ארון או שידה אשר צריך לפרק אותם בעזרת נגר מומחה.

* מקרר שצריך לפרק לו את הדלתות על ידי טכנאי מוסמך על מנת שייכנס למטבח.

לקבלת הצעת מחיר חייגו 073-374-2410 (מני)

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post