הובלת דירה בגליל
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלת דירה בגליל

הובלת דירות בכל אזור הגליל והצפון

אנחנו תמיד חולמים על דברים שהיינו רוצים שיהיו שלנו, או על מקומות שהיינו רוצים לגור בהם. מי מאיתנו לא חלם פעם על מגורים בצפון? אזור הגליל הוא אחד היפים בארץ – הנופים המרשימים, היישובים השקטים והמבודדים, הבתים הגדולים והמרחבים, כל אלה גורמים לנו להימשך לאזור ולרצות לנפוש או לגור בו. חלקנו אף מצליחים להגשים את החלום ולעבור לגור בצפון! בעת מעבר, הובלת הדירה שלנו לגליל היא אינה דבר של מה בכך. השינוי הגיאוגרפי מצריך הערכות מתאימה למעבר. ישנן חברות הובלה רבות המבצעות הובלות של דירות לאזור הגליל, אך אנחנו, ב"הובלות 24" מבטיחים לכם שתקבלו שירות הובלות אמין ויעיל, כך שהמעבר שלכם יבוצע בצורה המהירה והנוחה ביותר עבורכם. כיצד? התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

במה שונה הובלה של דירה בגליל?

תנאי הנהיגה בצפון אינם דומים כלל לאלו הקיימים ביתר חלקי הארץ, והם מקשים מעט על ההתנהלות בהם. הנוף המיוחד אילץ בנייה של כבישים מפותלים, צרים, בעלי פניות חדות ועיקולים, והנהיגה בהם יכולה להיות מאתגרת, במיוחד כאשר מדובר ברכב גדול. בנוסף, היישובים השונים מרוחקים מאוד אחד מן השני, ומרחק הנסיעה הוא גדול הרבה יותר מאשר בין יישובי המרכז. מסיבות אלו, חייב צוות ההובלה שלכם להיות מקצועי ומנוסה, על מנת שרכושכם לא יינזק במהלך ההובלה של דירתכם בגליל.

הובלות ועוד

בין יתר השירותים שמציעה חברת "הובלות 24" קיים שירות נוח במיוחד – הובלה עם אחסנה. במידה ואתם מתגוררים באזור הגליל, וטרם מצאתם דירה חדשה לעבור אליה, תוכלו בקלות לאחסן את כל הריהוט והחפצים שלכם בחברתנו. באופן זה תוכלו לדחות את הובלת הדירה באזור הגליל עד למועד המתאים לכם ביותר, ולא תילחצו בעת חיפוש דירה חדשה. לקבלת הצעת מחיר חייגו 073-374-2410 (מני).  אנחנו ב"הובלות 24" מבינים את הצורך שלכם לחדש ולשנות את הבית שלכם, ולכן, במידה ורכשתם ריהוט חדש ואין לכם איך להעביר אותו – פנו אלינו! אנו מציעים לכם שירות הובלות לחפצים בודדים, או אפילו לדירות קטנות (הובלות קטנות החל מ-199 ש"ח). לסיכום, עוברים לאזור הגליל, או לכל אזור רחוק אחר בארץ? נהדר! התכוננו למעבר והכינו את כל מה שנדרש מבחינה תפעולית – בחרו מראש חברת הובלות, תאמו מחיר ותאריכים מדויקים, מסרו את כל הפרטים הנכונים לגבי ההובלה (כמות ארגזים, סוגי רהיטים), והתחילו לארוז. "הובלות 24" מבטיחים לכם הובלת דירה מקצועית ומהירה, כך שתוכלו להיות רגועים שרכושכם לא יינזק או ייפגע, ושהכל יגיע ליעד החדש בבטחה.

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post