הובלות בגליל
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

הובלות בגליל

 

הובלות בגליל

הובלות בגליל עושים עם חברת הובלות מקצועית ויעילה. אז אם אתם מחפשים חברת הובלות בגליל שתענה עבור הצרכים שלכם ותספק לכם שירות באופן מיידי הכולל פתרונות הובלה מקצועיים תוכלו למצוא את כל זה בחברת הובלות 24. אנו בחברה מציעים את שירותינו בצפון, בגליל והסביבה הקרובה . אנו בהובלות 24 מעמידים פתרונות הובלה ברמה גבוהה וללא פשרות. יחד עם זאת לחברה שלנו יש צוות עובדים ומובילים הפועלים בחריצות ומקצועיות רבה ומאפשרים לקהל הלקוחות שלנו שירות יעיל הוגן ומקצועי. החיפוש אחר הובלות בגליל נמצא ואתם בחרתם בטוב ביותר. חברת הובלות 24 מבצעת את ההובלה ביעילות וללא שיבוש מיותר.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

 

הובלות בגליל שירותי החברה

אם טרם יצא לכם להיעזר בשירותיה של חברת הובלות כזו או אחרת סביר להניח שבעתיד הקרוב או הרחוק תזדקקו לזה, וכדי שהמעבר יהיה ללא ליקויים או תקלות מיותרות כדאי לבחור בחברת הובלות 24. הובלות בגליל מתבצעות ע"י חברת הובלות וותיקה ומנוסה בתחומה ואנו פועלים הן במישור העסקי והן במישור הפרטי. גם שמדובר בהובלות מורכבות יותר יש לנו את הידע והמקצועיות שאותה הובלה תתבצע כיאות. כאשר מדובר בהובלה מורכבת אנו בהובלות 24 משתמשים עם מנוף שמקל ומסייע בהעברה בטוחה ויעילה למקום החדש.

עבודה באופן מסודר

כדי שעבודת ההובלה תתנהל באופן מסודר כך זה יעיל לשני הצדדים, חשוב מאד לעבוד עם מסמכים וחוזה מוסכם מראש על הלקוח ועל החברה. אנו בהובלות 24 לא מתפשרים ומסכמים עם הלקוח את אופן עבודת ההובלה כך שיהיה מוסכם על כולם. ובזאת אנו מאפשרים שיטת עבודה מקצועית ויעילה.

הובלות עם רישיון עסק

על אף שזה יישמע ברור מאליו חשוב מאד לבדוק היטב עם חברת ההובלות יש ברשותה רישיון עסק, לא פעם קרו מקרים שחברות הובלות שונות לא היה ברשותן רישיון עסק וחלילה כאשר נגרם נזק כזה או אחר לרכוש של הלקוח הוא נשאר עם הנזק וללא תמורה. לא אצלנו אנו בחברת הובלות 24 בעלי וותק בתחום ההובלות הכולל רישיון עסק חוקי, רישיון נהיגה על רכב כבד, בעלות על ציוד ומתקנים המיועדים להובלה, פיקוח בטיחותי על הרכב ועוד. עובדי חברת הובלות 24 מקצועיים אשר נבחרו בקפידה וממלאים את עבודת ההובלה באופן היעיל והמקצועי ביותר. הובלות בגליל עושים רק עם חברה אמינה, וותיקה ובעלת ניסיון. הובלות 24 לרשותכם בכל עת. ניתן ליצור קשר או לחילופין להשאיר פרטים ואנו נשמח לחזור אליכם.

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post