שרותי הובלות בבאר שבע
להזמנת הובלה חייגו: 073-374-2410
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:
או מלאו פרטים ונחזור אליכם:

שרותי הובלות בבאר שבע

שרותי הובלות אמינים ומקצועיים

באר שבע היא בירת הנגב. אומנם היא יותר דרומית מתל אביב, אך כמות הצעירים בה היא עצומה. סטודנטים רבים בוחרים ללמוד באוניברסיטת באר שבע, וכתוצאה מכך עוברים לגור באיזור. כמובן שעם מבול הסטודנטים הגיע גם מבול הפאבים, בתי הקפה וכמובן גם שרותי הובלות בבאר שבע. חברות הובלה רבות פועלות באיזור, אך חברת 'הובלות 24' בולטת במיוחד. מדובר בחברה המספקת שרותי הובלות בבאר שבע ובשאר איזורי הארץ. השרות שלנו הוא ללא צל של ספק יהיה השרות המקצועי והנעים ביותר שתתקלו בו. אנחנו נדאג לכם לכל פרטי ההובלה מא' ועד ת'

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

 

 

מה מייחד את חברת 'הובלות 24' לעומת חברת הובלות אחרת?

שרותי הובלות בבאר שבע אינם שונים משרותי הובלות בערים אחרות. בסופו של דבר מדובר בעבודה מאוד ברורה – להוביל חפצים מנקודה אחת לנקודה אחרת ולוודא שהחפצים מועברים בשלמותם, ללא נזקים או שריטות. אך מתברר שלא כל חברת הובלה שמה דגש על בטיחות בהעברה. לא חסרים לקוחות לא מרוצים עם סיפורי אימה על מובילים מזלזלים ולא אחראים. אצלינו בחברת 'הובלות 24' תגלו יחס שונה לחלוטין. אנחנו נדאג לכם להובלה יעילה ובטיחותית, תוך שימת דגש מיוחד על חפצים שבירים. שום דבר לא נשבר ולא מתקלקל אצלינו. ההובלה מתבצעת בצורה חלקה וזריזה בזכות צוות המובילים שלנו. אנחנו מקפידים על עובדים מהימנים ובעלי ידע ונסיון בלבד. המובילים שלנו יודעים מה הם עושים, הם לא יזלזו בכם או ברכוש שלכם בשום מצב.

 

מה הם השירותים הנוספים שחברת 'הובלות 24' מציעה ללקוחותיה?

מעבר לשרותי הובלות בבאר שבע, או ערים אחרות, אנחנו מציעים לכם סל שלם של שרותים. ראשית, יש לציין כי אנו עוסקים בכל סוגי ההובלות ומותאמים לכל מצב ולכל ציוד. אין לנו הפליה בין הובלות גדולות של בית שלם לבין הובלות קטנות וצנועות יותר. אנו מתמחרים הובלות קטנות החל מ – 199 ש"ח בלבד, וזאת כדי שכולם יוכלו להינות משרותינו ולעבור דירה בראש שקט. בנוסף, אנו מתמחים גם בהובלת משרדים. אנחנו מבינים שהזמן שלכם יקר, ולכן דואגים לספק לכם הובלה איכותית ומקצועית בצורה יעילה וזריזה, על מנת שתוכלו לחזור לעבודה בזמן הקצר ביותר. אם אין לכם פנאי או כח להתעסק באריזות, אנחנו נשמח לעזור לכם גם באספקט הזה. 'הובלות 24' מציעה בנוסף לשרותי הובלות, גם שרותי אריזה מקצועים ביותר. כך שתוכלו לעבור דירה ללא דאגות כלל.

סוגי הובלות

הובלות דירות

בכל הארץ

הובלות קטנות

במחירים משתלמים

פירוק הרכבה ואריזה

לכל סוגי החפצים

שירותי אחסון

לכל תקופת זמן
Rate this post