להזמנות הובלות חייגו : 073-3742410

הובלה עם אחסנה


הובלות לכל חלקי הארץ

דף בית


אודות


סוגי הובלות


המלצות


צור קשרהובלה עם אחסנה

השאיפה הגדולה של חברות הובלה היא לתת ללקוחות כמה שיותר שירות מקצועי, מהיר, זמין ויעיל וגם שלא יצטרכו לעבוד קשה. אחד השירותים המוצעים כיום הוא שירות הובלה עם אחסנה , מדובר במעטפת גדולה של שירותים שיכולה להקל רבות על הלקוחות. אז אם אתם בעתיד הקרוב עוברים דירה, או משרד ורוצים להעביר תכולה כזו אחרת כדאי לבדוק ולברר עם חברת הובלות על שירות הובלה עם אחסנה.

 

 

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר להובלה: 073-374-2410 (מני)

עוד היום לקבוע תאריך להובלה

כדי שבאמת ההובלה תתבצע בצורה המקצועית והיעילה ביותר צריך למהר ולקבוע מראש עם חברת ההובלות על תאריך היעד שאתם רוצים לעבור. באותה שיחה יש להסב את תשומת הלב של נציג החברה ולומר שאתם רוצים הובלה עם אחסנה, כך לא יהיו תקלות, הפרעות או כל דבר שיכול לחסוך מכם אי נעימויות כאלו ואחרות. חשוב לסגור את כל הפינות הללו כיוון שישנם עונות, תאריכים ושעות שהם העמוסות ביותר להובלה עם אחסנה למשל בעונת הקיץ מדובר על קפיצה גדולה של לקוחות המזמינים שירותי הובלה ואחסנה ואם אתם תחכו לרגע האחרון לא יישאר לכם תאריך שאותו רציתם. בנוסף חשוב לקבוע שעה , טיפ קטן ומומלץ זה לקבוע לשעות המוקדמות של הבוקר כך הסבלים רעננים, ויכולים לבצע את העבודה בזריזות יותר ואתם יכולים לשוב לשגרת היום שלכם באופן מלא.

לבדוק שכל הפרטים נכונים ומדויקים

קבעתם חברת הובלות תאריך ושעה מסוימים זה נהדר, חשוב להזכיר להם יום לפני אפילו שכל הפרטים שנתתם הם מדויקים, כתובת , טלפון שעת הגעה וכדומה ודבר נוסף ולא מובן מאליו זה שאם ביקשתם הובלה עם אחסנה שהדבר הזה יופיע בטופס ואכן יבוצע. חברת הובלות 24 מתמחה בשירותי הובלה עם אחסנה, יכולת דיוק מושלמת עד הפרט האחרון מובילה את הדירה, המשרד ליד החדש בלי תקלות ומעידות בדרך.

לוודא את המחיר הסופי

לא פעם אנו נתקלים בתופעות לא נעימות שבסופו של יום מסתכמות במחיר גבוה ממה שנדרש, לכן מבעוד מועד חשוב לוודא מספר פעמים חברת ההובלות שאכן הסכום שדיברתם עליו הוא מה שישולם בעד ההובלה ולא מעבר לכך. כמובן טיפים זה בנפרד. אך הסכום הגדול חייב להיות בהסכמה מול שני הצדדים : אתם וחברת ההובלות. הובלות 24 תאפשר לכם להעביר את תכולת הבית, המשרד באופן מקצועי ובמחיר משתלם ומתואם מראש.


 

לקבלת הצעת מחיר: שם: דוא"ל: טלפון: